از آغاز ماه جاری و برای اولین بار شرکت اسپاتیفای تحریم‌های خود علیه کاربرانِ ایرانی را برداشت

از آغاز ماهِ جاری، شرکت اسپاتیفای از ابتدای ماهِ جاری، تحریم‌های خود علیه آی پی‌های ایرانی را برداشته و کاربران ایرانی می‌توانند بدون نیاز به ابزارهای تغییر آی پی موسیقی‌های مختلف مورد علاقه خود را در این سرویس پخش کنند.

 

Spotify یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین برنامه‌های پخش آنلاین موسیقی در جهان با حدود 75 میلیون کاربر است. این سرویس موسیقی در اکتبر سال 2008 به عنوان یک استارت آپ در کشور سوئد آغاز به کار کرد و به سرعتی باور نکردنی شروع به پیشرفت کرد.

اسپاتیفای یک سرویس فری میوم است که به صورت رایگان و پولی در اختیار کاربران قرار گرفته است. این سرویس در حالت رایگان امکان پخش موسیقی‌ها از طریق پخش تبلیغات و محدودیت‌های ویژه را به کاربران ارائه می‌دهد؛ برای دسترسی به اسپاتیفای در تلفن‌های هوشمند مبتنی بر آی او اس و اندروید، کامپیوترهای شخصی مبتنی بر سیستم عامل‌های ویندوز، مک او اس و حتی توزیع‌های لینوکسی و کنسول‌های بازی نظیر ایکس باکس و پلی استیشن و دیگر دستگاه‌های متصل به این سرویس کاربران دیگر نیازی به استفاده از ابزارهای جانبی ندارند و می‌توانند به صورت مستقیم این سرویس را روی دستگاه‌های خود برای پخش موسیقی‌ها استفاده کنند.

برای دسترسی به اسپاتیفای در تلفن‌های هوشمند مبتنی بر آی او اس و اندروید، کامپیوترهای شخصی مبتنی بر سیستم عامل‌های ویندوز، مک او اس و حتی توزیع‌های لینوکسی و کنسول‌های بازی نظیر ایکس باکس و پلی استیشن و دیگر دستگاه‌های متصل به این سرویس کاربران دیگر نیازی به استفاده از ابزارهای جانبی ندارند و می‌توانند به صورت مستقیم این سرویس را روی دستگاه‌های خود برای پخش موسیقی‌ها استفاده کنند.
تمامی آلبوم های مهرآوا در این اپلیکیشن قابل پخش می باشند.

 

spotify

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید