اختتامیه جشنواره جوان سال 1398

در مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان که شامگاه سه شنبه پنجم شهریورماه با حضور سیدعباس  صالحی  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت برگزارشد اسامی برگزیدگان این جشنواره به تفکیک بخش ها نیر اعلام گردید

به گزارش روابط عمومی سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، برگزیدگان سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در سه شاخه «موسیقی دستگاهی»، «موسیقی کلاسیک» و « موسیقی نواحی» با حضور سیدعباس صالحی  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد اله یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی ارشاد، علی ثابت نیا مدیرعامل انجمن موسیقی ایران، مهدی افضلی مدیرعامل موسسه توسعه هنرهای معاصر ایران، علی اکبر صفی پور مدیرعامل بنیاد رودکی، حمید قبادی مشاور معاون امور هنری،  مسئولان فرهنگی و هنری، اعضای هیأت داوران سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، هنرمندان و اصحاب رسانه در تالار وحدت برگزار گردید.

سیزدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان با دبیری هومان اسعدی و با مشارکت اساتید موسیقی کشور توسط انجمن موسیقی ایران، با حمایت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر موسیقی و با همکاری بنیاد رودکی از تاریخ ۵ مردادماه تا۵شهریورماه سال جاری برگزار شد.

 برگزیدگان بخش موسیقی کلاسیک
برگزیدگان بخش موسیقی دستگاهی

برگزیدگان بخش موسیقی نواحی مازندران:
هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می کند:
برگزیدگان بخش آواز:
گروه سنی الف:
رتبه سوم: آقای آرمان فلاح‌پور
رتبه دوم: آقای سیّدیونس قریشی امرئی
رتبه اول: آقای مهدی کارگر
برگزیدگان تکنوازی دسرکوتن:
 گروه سنی الف:
رتبه سوم: خانم کوثر مصطفی پور
رتبه دوم: آقای محمدحسین طیبی
رتبه اول به طور مشترک: آقایان سیّدامیررضا محمدی و امیررضا طیبی
 گروه سنی ب:
رتبه سوم: آقای همایون حسینی
رتبه دوم: آقای مجید بتیار
رتبه اول: آقای محمدرضا کاظمی
ـگروه سنی ج:
رتبه سوم: آقای سجاد پاریاو
رتبه دوم: هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم تشخیص ندادند.
رتبۀ اول: توحید حیدری
برگزیدگان تکنوازی سُرنا:
 گروه سنی ب:
رتبه سوم به طور مشترک: آقایان امیرمحمد خطیبی و سیدمحمدرضا محمدی
رتبه دوم: هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم تشخیص ندادند.
رتبه اول: آقای محمدرضا کاظمی
 گروه سنی ج:
هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و سوم تشخیص ندادند.
رتبۀ اول: آقای محمد الیاسی
برگزیدگان تکنوازی قِرنه:
 گروه سنی ب:
هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص ندادند.
رتبه دوم: امیرمحمد خطیبی
رتبه اول: آقای حسین جهانی نسب
گروه سنی ج:
هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول و سوم تشخیص ندادند.
رتبه دوم: میلاد امینی
برگزیدگان تکنوازی کمانچه:
گروه سنی الف:
رتبه سوم: خانم مهدیس فقیهیان
رتبه دوم: خانم نیایش طالبی
رتبه اول: آقای حسام بتیار
 گروه سنی ب:
رتبه سوم: خانم گلمهر عالمی
رتبه دوم: آقای سعید ضیائی
رتبه اول: آقای سیّدمحمدرضا محمدی
 گروه سنی ج:
رتبه سوم: آقای آرمین باکوئی
رتبه دوم: آقای فرشید اسکندری
رتبه اول: آقای علیرضا رسولی
برگزیدگان تکنوازی لَـلِه وا:
گروه سنی الف:
رتبه سوم: آقای محمد سراجی
رتبه دوم: آقای علی سراجی
رتبه اول: آقای محراب قیاسی
گروه سنی ب:
هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و سوم تشخیص ندادند.
رتبۀ اول: آقای حسین جهانی‌نسب
 گروه سنی ج:
رتبۀ سوم: آقای میلاد امینی
هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم تشخیص ندادند.
رتبۀ اول: پویا محسنی
برگزیدگان تکنوازی دوتار:
 گروه سنی الف:
رتبه سوم: آقای ابوالفضل عبدیان
رتبه دوم: آقای پارسا گلستانی
رتبه اول به طور مشترک: آقایان محمدحسین طیبی و سیّدامیرضا محمدی
گروه سنی ب:
رتبه سوم: آقای امیرحسین یعقوبی
رتبه دوم به طور مشترک: آقایان علیرضا پورحاجی و مجید بتیار
رتبه اول: اقای سیّدعلی محمدی
برگزیدگان تکنوازی ضرب زورخانه:
هیئت داوران، ضمن تقدیر از آقای علی حسین زاده (گروه سنی ج) هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه تشخیص ندادند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید