معارفه عباس زارع مدیرکل ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران

یکشنبه، بیست و سوم تیرماهِ سال 98 مراسم معارفۀ مدیرکل جدید در سالن سلمان هراتی ادارۀ فرهنگ و ارشاد ساری برگزار گردید که با استقبال پروشور اهالی فرهنگ و هنر همراه بود و با تکریم از خدمات محمود شالویی، عباس زارع به سمت مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران منصوب و معارفه شد.

خداحافظی با محمود شالویی در حالی انجام پذیرفت که یک سال از حضور او در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران می­­گذشت. این مدیر اصفهانی و اهل ادب که در مازندران به حافظۀ خوب شعری­ اش و ارتباط تنگاتنگ با حضرت مولانا شهرت داشت، حضور نه چندان طولانی خود در استان سبز مازندران را به فال نیک گرفت و از اقداماتی که در این مدت به انجام رسانید سخن گفت.

عباس زارع، مرد پرسابقۀ اداره کل فرهنگ و ارشاد مازندران که تا پیش از این به عنوان معاون فرهنگی و رسانه ه­ای مدیرکل در این سازمان فعالیت داشت، با انتصاب به مدیرکلی، به نقش پررنگ خود جوهرِ دوباره ­ای بخشید. ایشان در حالی به عنوان مدیرکل جدید ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران معارفه گشت که مسئولین بسیاری از جمله مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان­ ها، حسن نژاد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه استان در سالن سلمان هراتی حضور داشتند.

عباس زارع ضمن سپاس­گزاری از حضور مدوعین گرامی در مورد برنامه­ هایی که در سمت جدیدش تصمیم به اجرا دارد سخن گفت. زارع سرمایه­ های فرهنگی و هنری را مهم ارزیابی کرد و افزود: «تلاش می­کنیم تا به کمک و همراهی همه کسانی که دلسوز فرهنگ و هنر هستند و به کارگیری تخصص، تعهد و کار مداوم آن­چه مطلوب فرهنگ و هنر مازندران است میسر گردد» او ضمن اشاره به این که جزئیات برنامه ­های پیش رو در نشست­ های خبری با خبرنگاران محترم در میان خواهد گذاشت به سخنان خود پایان داد.

View the embedded image gallery online at:
http://mehrava.com/news/695-abbas-zare.html#sigProId438e944574

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید