مهرآوا 14 ساله شد

یک سال دیگر به عمر مهرآوا اضافه شد! یک سالِ سخت، پُرکار و شلوغ! مهرآوا از 16 آبان سال 1383 فعالیت خود را آغاز کرد و تا امروز، پروژه­های بسیاری را در موازات یکدیگر پیش برده است که برخی از آن­ها به انجام رسیده­اند و برخی دیگر روند پیش­روی خود را طی می­کنند.

65466548468
در تمام این سال­ها که مسیر بلندمان مشمول فراز و نشیب­های اجتناب­ناپذیری بود، اهداف اصلی و اساسی شرکت به قوت خود و در صدر امور، جایگاه خود را حفظ کرده و امروز اگر به تمامی آن اهداف دست نیافته باشیم، بدان نزدیکیِ قابل توجهی پیدا کرده­ایم. از مهم­ترین اهدافی که شرکت نسیم مهرآوا با اندیشیدن بدان فعالیت خود را سرگرفت و در تمام سال­هایی که بر او رفت کوشید تا در مسیر نیل بدان گام بردارد، نگاهبانی و گستردن فرهنگ، هنر و به ویژه موسیقی فولکلور مازندران بوده و هست. در سی­صد و شصت و پنج روزِ گذشته، مهرآوا با برگزاری کنسرت­ها و برنامه­های فرهنگی، برگزاری جشنوارۀ موسیقی بومی لیلِمِ دو و سه، و نیز انتشار آلبوم­های موسیقی بسیاری (از جمله آلبوم موسیقی طالبا و منظومه­های روایی تبری-حماسی) در مسیر خود پیش رفت.

در­ این چهارده سال تلاش مجموعه­ی مهرآوا در راستای حفظ فرهنگ و هنرِ ارزنده­ی مازندران و ایجاد پویایی در میان جوانان این جلگه­ی سبز بوده و هست. ما آگاهیم که آن­چه باید انجام بگیرد بسیار وسیع­تر از گستره­ای­ست که تا امروز بدان دست یافته­ایم، ما می­دانیم که گنجانه­ی جوان این خطه کوشش و اهتمام بزرگ­تر و اساسی­تری را برای بالفعل شدن تمنا می­کند. ما آگاهانه، با چشمانی باز و قلبی عاشق این راه دشوار را برگزیده­ایم و بی­پشتوانه برای تحقق آن می­کوشیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید