مراسم تکریم و معارفه مدیرکل جدید ارشاد مازندارن برگزار شد

در روزشمار 14 تیرماه  97 مدیر کل جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران جناب آقای دکتر محمود شالویی معارفه و از دکتر احد جاودانی مدیر کل اسبق تکریم شد.

در این مراسم ابتدا از دکتر احد جاودانی دعوت شد تا به روی سن بیایند.

ایشان پس از ذکر توضیحاتی در خصوصِ حضور چندسالۀ خود در ادارۀ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران به عنوان مدیرکل از همۀ کسانی که طی این سال ها با او همکاری داشتند تشکر کرد. ایشان ضمن آرزوی توفیق برای جناب آقای شالویی افزودند: هر زمان امری داشتید و کاری در زمینۀ امور فرهنگی استان از من برمی­آمد در خدمت شما هستم.

پس از ایشان عباس مهدوی مجری برنامه از آقای طوسی مدیر کل اجتماعی استاندار برای سخنرانی دعوت نمودند. آقای طوسی در ابتدا از خدمات دکتر جاودانی تشکر کردند و برای ایشان در هر جا و سمتی که هستند آرزوی موفقیت کردند و در ادامه به آقای شالویی خوش­آمد گفتند.

وی که به عنوان نمایندۀ استانداری در این جمع حضور داشت از اینکه استاندار و معاونین ایشان به دلیل جلسه با وزیر ارتباطات آقای آذری جهرمی نتوانستند در این جمع حضور بهم رسانند پوزش خواست. ضمنا از آقای شالویی درخواست کردند تالار مرکزی استان که در دست اقدام است را در دستور کار خود قرار دهند تا به زودی شاهد افتتاح این مجتمع فرهنگی در استان باشیم.

پس از آن آقای دکتر حسینی معاونت محترم اداره کل ارشاد اسلامی برای خوش­آمد­گویی به مدیرکل جدید و تکریم احد جاودانی پشت تریبون رفتند.

جناب آقای دکتر حسینی اظهار داشت: «مازندران میزبان گردشگران زیادی از داخل و خارج ایران است، بنابراین ما باید استان شادابی داشته باشیم و میزبان خوبی برای میهمانانمان باشیم. حتما آقای شالویی این فضا را دنبال خواهند کرد.» ضمنا ایشان از اینکه چرا کسی از معاونین استانداری در این مراسم حضور نداشتند گله کردند. ایشان به این موضوعِ مهم اشاره داشتند که ما با موسیقی مخالف نیستیم در صورتی که در چارچوب شرع باشد.

در ادامه کلیپی در راستای معرفی و اقداماتی که دکتر شالویی انجام دادند برای حضار پخش شد و سپس حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جناب دکتر صالحی خوانده شد و توسط مسئولین به محمود شالویی تقدیم گردید. و نیز لوح سپاسی از جانبِ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار مازندران به احد جاودانی تقدیم شد.

و در آخر جناب دکتر شالویی به پشت تریبون آمدند و در رابطه با برخی از فعالیت­های خود صحبت کردند و نیز از آقای جاودانی تشکر کردند و گفتند: ایشان دوست قدیمی من هستند. در آخر آرزو کردند که بتوانند برای استان منشا خیر باشند.

سپس از آقای جاودانی دعوت شد و هدایایی از طرف ادارات و مسئولان به ایشان تقدیم گردید.


View the embedded image gallery online at:
http://mehrava.com/news/577-takrim.html#sigProId02ed42e737

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید