اعلام اسامی هنرمندان راه یافته به بخش رقابتی جشنواره لیلم

اسامی راه یافتگان به بخش رقابتی دومین جشنواره موسیقی بومی البرز نشینان،لیلم

           

رشته آواز محلی

 

نام

نام خانوادگی

سن

شهر

1          

نیکان

نجفی

5

بابل

2          

آرمان

فلاح پور

10

ساری

3          

محمدحسین

موسی زاده

11

بابل

4          

محمدرضا

کاظم نسب

12

بابل

5          

سید یونس

قریشی امرئی

13

ساری

6          

امیررضا

یوسفی

14

آمل

7          

ابوالفضل

غفاری

19

ساری

8          

یونس

جعفری

21

آمل

9          

اسماعیل

پابوس

24

بابل

10      

علی اکبر

حسین نژاد

28

بابل

11      

مصطفی

علی تبار

28

بابل

12      

ایوب

علی تبار

31

بابل

13      

روح الله

یوسفی

33

ساری

14      

میثم

شیخ نژاد

33

آمل

15      

ذات اله

استوان عمران

34

آمل

16      

علیرضا

مقیمی تیلمی

36

ساری

17      

کاظم

حاجی تبار فیروزجائی

40

قائم شهر

18      

محمد

محمدی سوادکوهی

41

سوادکوه

19      

احمد

طالبی دادوکلایی

46

ساری

20      

رجبعلی

عزیزپور

49

آمل

21      

محمد

دست افکن کرمانی

49

ساری

22      

محمد حسن

باغبان جویباری

52

جویبار

 

رشته کمانچه محلی

 

نام

نام خانوادگی

سن

شهر

1          

مهدیس

فقهیان

10

جویبار

2          

حسام

بتیار

15

ساری

3          

نیایش

طالبی

16

ساری

4          

سید محمدرضا

محمدی

17

قائم‌شهر

5          

کمیل

مسلمی پرکوهی

18

ساری

6          

علی

فتحی چراتی

22

جویبار

7          

آرمین

باکویی

22

ساری

8          

فرشید

اسکندری

26

سوادکوه

9          

خشایار

اسحاقی

27

بهشهر

10      

شهرام

هادیان

28

ساری

11      

علی اکبر

علیپور

32

سوادکوه

 

 

 

رشته لگن

 

نام

نام خانوادگی

سن

شهر

1          

زهرا

ذلیکانی

10

ساری

2          

هستی

حسن نژاد

12

ساری

3          

نیایش

حسن نژاد

12

ساری

4          

آیدا

طاهری دروپی

14

تهران

5          

درسا

یونسی

15

ساری

6          

سکینه

اسکندری

34

سوادکوه

7          

اکرم

قاسمی

35

تهران

8          

مرضیه

محمدی پرکوهی

35

ساری

9          

راضیه

کاظمی

38

بابل

10      

فاطمه

مرادی

45

ساری

11      

منیژه

عبدی

46

ساری

12      

ثریا

عمرانی

57

قائمشهر

13      

سید جهان

ساداتی بالادهی

65

ساری

14      

خدیجه

گلستانی

72

ساری

 

رشته للِه وا

 

نام

نام خانوادگی

سن

شهر

1          

محمد طاها

باقری

9

آمل

2          

سامی

گل زاده گنگرج

12

آمل

3          

آرش

احمدزاده

13

قائم‌شهر

4          

حسام الدین

مرادپور

15

سوادکوه

5          

سید ابوالفضل

مختاری سنگدهی

15

سوادکوه

6          

رضا

کاظمی

15

سوادکوه

7          

محراب

قیاسی

16

آمل

8          

محسن

خلیلی

16

قائم‌شهر

9          

فرزان

قلی زاده

18

آمل

10      

زمان

عابدی

18

بابل

11      

رضا

فیضی

20

آمل

12      

علی

اسدی وسطی

22

آمل

13      

جواد

محسن تبار

25

قائم‌شهر

14      

فرشاد

بابایی

25

سوادکوه

15      

پویا

محسنی

25

آمل

16      

طالب

باقری

37

آمل

17      

رحیم

دل آویز

40

سمنان

18      

رضا

حسینی دادوکلایی

41

ساری

19      

فرزاد

یونسی

42

سوادکوه

20      

سید خلیل

مختاری سنگدهی

43

ساری

 

رشته غرنه

 

نام

نام خانوادگی

سن

شهر

1          

حسین

جهانی نسب

17

ساری

2          

امیرمحمد

خطیبی

18

نکا

3          

میلاد

امینی

26

آمل

4          

سید رضا

حسینی گرجی

26

بهشهر

 

رشته دسر کوتن

 

نام

نام خانوادگی

سن

شهر

1          

سید رامتین

حسینی زرین کلایی

7

قائم‌شهر

2          

سید پارسا

محمدی

8

ساری

3          

سودا

حامدی استخرسر

10

ساری

4          

نگین

غفوری واسکسی

11

ساری

5          

محسن

دیوسالار

11

تهران

6          

پدرام

جهانی نسب

11

ساری

7          

سید امیررضا

محمدی سیدکلایی

12

ساری

8          

فرنیا

دستدار

13

ساری

9          

ابوالفضل

رحمانی

13

نور

10      

امیررضا

طیبی

13

ساری

11      

متین

ذلیکانی

14

جویبار

12      

محمدحسین

طیبی

15

جویبار

13      

سید همایون

حسینی ماچکپشتی

17

جویبار

14      

محمدرضا

کاظمی لهمالی

18

ساری

15      

مجید

بتیار

19

قائم‌شهر

16      

توحید

حیدری

22

آمل

17      

سجاد

پاریاو فلاح

26

ساری

18      

محمدرضا

هاشمی

34

آمل

19      

گلدسته

زارع سنگدهی

40

ساری

20      

رمضان

یوسفی میانای

48

آمل

 

بخش گروهی

 

نام گروه

سرپرست

شهر

1          

اساره سو

کریم کمالی فر

سوادکوه

2          

چاربیدار

ابوالقاسم قاسم پور

بابل

3          

سرونگ

محمدمهدی وظیفه شناس

بهشهر

4          

مازرون

رضا دیوسالار

رویان

5          

هرایی

خیرالله قاسمی گرجی

بهشهر

6          

تتی وا

حسین جهانی نسب

ساری

7          

تبری نوا

امین باکوئی کتریمی

ساری

 

 

 

 

دوتار

 

نام

نام خانوادگی

سن

شهر

1          

امیرمحمد

دیوسالار

9

نور

2          

سورنا

حمیدی زاده

11

بهشهر

3          

امیرحسین

رضازاده

13

بابل

4          

پارسا

گلستانی

15

ساری

5          

محمدحسین

ابراهیمی

15

ساری

6          

علی

کاظمی

17

آمل

7          

هومن

جعفری کلیجی

17

قائم‌شهر

8          

امیرعلی

جهانبخش

18

سوادکوه

9          

مهدی

محسنی راد

18

محمودآباد

10      

امیرحسین

مرادی بالف

20

بابل

11      

علی رضا

پورحاجی

20

ساری

12      

سید سجاد

آشوری

22

ساری

13      

فرهاد

محمدی

24

سوادکوه

14      

عیسی

تقی پور تروجنی

30

بهشهر

15      

اسفندیار

عابدی فیروزجائی

32

بابل

16      

محسن

حاجی تبار فیروزجایی

33

قائم‌شهر

17      

سعید

زارع

36

ساری

18      

خسرو

اسحاقی گرجی

37

بهشهر

 

رشته سرنا

 

نام

نام خانوادگی

سن

شهر

1

محمد

الیاسی سرکتی

23

دودانگه

2

نورالله

یوسفی

33

ساری

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید