شنبه، 04 بهمن 1399

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
تایید رمز عبور *
بخاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است.
نام *
نام کاربری *
تایید رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کد امنیتی *
تازه سازی کد امنیتی

کنسرت علیرضا قربانی 7 و 8 آذر 98

تور کنسرت‌های «با من بخوان» به خوانندگی «علیرضا قربانی» پس از ده‌ها اجرا در تهران و استان‌های مختلف، توسط شرکت فرهنگی هنری نسیم مهرآوا به ساری رسید و با استقبال چشمگیر علاقه‌مندان به موسیقی اصیل ایرانی مواجه شد.

به گزارش واژه روز، کنسرت «با من بخوان» که پروژه‌ای موسیقایی با آهنگسازی «حسام ناصری» و خوانندگی «علیرضا قربانی» است، از بهار امسال با برنامه‌ریزی متفاوتی در اجرا روی صحنه رفت و توانست رکوردی در اجراهای پیاپی موسیقی ایرانی ثبت کند که همچنان در حال ادامه است.

این کنسرت پس از ده‌ها شب اجرا در کاخ سعدآباد و هم‌آوا کردن علاقه‌مندانی به موسیقی در کرمانشاه، رشت، اصفهان، شیراز و برخی شهرهای دیگر، با استقبال خوب مازندرانی‌های هنردوست نیز مواجه شد که دیشب نخستین اجرای ان در سینما سپهر برگزار شد و دومین اجرا نیز امشب در همین سالن روی صحنه خواهد رفت.

در پروژه «با من بخوان» مخاطبان و حاضران در سالن بخش‌هایی از قطعه «با من بخوان» که روی شعری معروف از «احمد شاملو» ساخته شده است را در حالی که شعر روی پرده نمایش دیده می‌شود همخوانی می‌کنند.

آهنگساز پروژه «با من بخوان» درباره این کنسرت به مهر گفت: از سال گذشته طراحی و ایده‌پردازی پروژه‌ای در حوزه موسیقی ایرانی و متفاوت از آنچه تاکنون در کارهای علیرضا قربانی شنیده بودیم، شکل گرفت.

«حسام ناصری» افزود: ما در این چارچوب تصمیم داشتیم مطابق با سلیقه بخشی از مخاطبان و همگام با فضای روز جامعه، شرایطی را به وجود بیاوریم که بتوانیم از طریق آن شنونده را به سمت موسیقی ایرانی جلب کنیم. به هر حال باید این نکته را پذیرفت که سلیقه مخاطبان نسبت به موسیقی ایرانی کم‌رغبت شده و او را متمایل به شنیدن سبک‌های دیگر کرده که باید روی این نکته توجه بیشتری می‌کردیم.

وی اظهار کرد: علیرضا قربانی در این چارچوب می‌خواست در عین توجه به وجوه هنری موسیقی ایرانی، فضای متفاوت اما قابل دفاعی را هم تجربه کند که برای همه ما موضوعی مهم بود. به هر حال او هنرمندی است که از گذشته‌های دور به ارائه درستی از موسیقی الکترونیک توجه زیادی د